Sign In

Villa Serenata

Tetovo

Вила Серената овозможување сместување со можност за користење на сауна, а објектот располага и со три спални соби, дневна соба, опремена кујна и една бања.

Гостите имаат пристап до балкон кој нуди преубав поглед на природата која се наоѓа во околината на сместувањето, а гостите може да се релаксираат и во градината.

Секој момент поминат во Вила Серената ќе ви претставува огромно задоволство и ќе уживате во вистински рај. Влезете во прекрасен свет каде што спокојството и задоволство се спојуваат со хармонијата.

Вила за еден пар се изнајмува 150 евра од ноќ, додека за сместување до 6 лица изнесува 200 евра. За повеќе информации и резервации може да го контактирате домаќинот на телефонскиот број 072 245 815.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач