Sign In

Вилата се наоѓа во непосредна близина на Заовинско езеро на планината Тара и располага со четири современо опремени апартмани. Секој апартман може да прими до четири лица.

Апартманите располагаат со интернет, сателитска телевизија и паркинг за гостите. Може да се изнајми и цела вила, а вкупниот капацитет на вилата Монтана е 16 лица.

Вилата Моната е одлично место за семејства, но и за авантуристи, како и љубители на природата кои сакаат да доживеат незаборавни моменти на планината Тара.

На располагање се:

– Два поголеми дуплекс апартмани, кои поседуваат дневна соба со аголна гарнитура, тоалет, кујна и трпезарија, а на кат се наоѓа голема спална соба и големо купатило.

– Два помали апартмани, од кои секој има посебна спална соба, кујна и трпезарија, како и голема дневна соба со аголна гарнитура и големо купатило.

Во вилата се дозволени и домашни миленици со мал и среден раст, но таа опција се доплаќа.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број +381642290000 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач