Sign In

Маврово е вистински рај и дестинација која вреди да се посети во екое годишно време. Во зима се популарни зимските спортови, додека во останатите месеци се идеални условите за прошетка низ бујната природа која го нуди овој регион.

Вилата Мавро ви нуди удобно сместување со прекрасен поглед, а во непосредна близина се наоѓаат и неколку ресторани во кои ќе може да вкусите преубава храна.

Сместувањето располага со дневна соба, целосно опремена кујна, едно купатило, како и три спални соби каде што ќе може да се сместат до шест лица.

За повеќе информации и резервации може да ги контактирате домаќините на 078 675 271, како и на нивниот профил на Инстаграм (кликнете тука).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач