Sign In

Villa Marija – Ponikva

Ponikva

Пониква е одлична дестинација во секое годишно време, па без разлика дали сте љубител на зимските спортови или едноставно сакате прошетка во природа, тогаш ви ја препорачуваме Вила Марија која се наоѓа во срцето на Осоговските планини.

Вила Марија ви нуди модерно уредени апартмани кои се совршено место за уживање и создавање на нови спомени, а воедно ќе се чувствувате како во вашиот дом.

Апартманите во Вила Марија се целосно опремени и имаат кујна, трпезарија, спална соба со удобни кревети, како и прекрасен поглед кон природата која се наоѓа во околината на објектот.

За повеќе информации и резервации може да се јавите на телефонскиот број 070248230.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач