Sign In

Вила Софијана се наоѓа во близина на општата болница Охрид, веднаш до црквата „Св. Ѓорѓија“ на само 500 метри од новата автобуска станица и еден километар од центарот на градот.

Апартманите се нови и комплетно опремени со кујна, купатило, тераса, клима, ТВ, бесплатно Wi-Fi и паркинг за вашите возила.

Домаќините нудат и опција за поставување на бебешко креветче во сместувањето. За повеќе информации може да ги контактирате на 070 353 200 или 072 248 226.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач