Sign In

Вила Симона – Маврово

Mavrovo

Еден од најпознатите туристички центри Маврово ви нуди многу добри услови за зимски спортови, но и уживање во природата и чистиот воздух. Маврово е одличен избор за посета во секое годишно време, а доколку ви треба сместување, тогаш на располагање ви стои Вила Симона.

Вилата има три двособни апартмани, кои располагаат со дневна и спална соба, тоалет, голема тераса и кујни, а достапен е и еднособен апартман.

Објектот има безжичен интернет, нов мебел, голем телевизор и прекрасен поглед кон Мавровското езеро, како и обезбеден паркинг за посетителите.

За повеќе детали и резервации може да се јавите на телефонскиот број 078209075 или да ги контактирате на Фејсбук (кликнете тука). 

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач