Sign In

Вила Наџински 

Brdoslavica 32, Berovo

Под падините на Малешевските Планини, се наоѓа градот Берово, а доколку ви треба вистински одмор надвор од урбаниот хаос, тогаш Вила Наџински е вистинскиот избор за вас.

Тоа што го нуди Берово едноставно треба да се доживее и почувствува, а прекрасната природа едноставно ќе ве остави без зборови, додека Вила Наџински ќе ви понуди удобен престој. Таа располага со пет двокреветни соби, а секоја од нив има свој тоалет, телевизор и мини фрижидер.

Сместувањето располага и со заедничка кујна и дневен престој за цела вила. Исто така, има и сопствен паркинг и огромен двор со многу зеленило, летниковци и скара додека во летниот период се поставува монтажен базен.

Вила Наџински се наоѓа на 1,5 километри од градот Берово во прекрасна природа, а за повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 078 290 969.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач