Sign In

Vila Heaven Green

Croatia

Vila Heaven Green има тераса, балкон и поглед на градина која е оддалечена на 3,1 км од дворецот во Пазин. Вилата има и сопствен базен, градина и бесплатен паркинг за гостите.

Вилата ви нуди прекрасно сместување кое вклучува и три спални соби, телевизор и целосно опремена кујна.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број +385951997886 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness