Sign In

Vila Emante

Albania

Вила Еманте нуди сместување со внатрешен двор и котел, на околу 3,1 км од изворите на Охридското Езеро. Овој имот нуди пристап до балкон, бесплатен приватен паркинг и бесплатен WiFi.

Вилата нуди тераса и поглед на планина, а вклучува и 2 спални соби, дневна соба, сателитска ТВ со рамен екран, опремена кујна и 1 бања со туш кабина и биде.

Гостите исто така можат да се релаксираат во градината. „Заливот на коските“ е 18 километри од вилата, додека ранохристијанската базилика е 34 километри. Најблискиот аеродром е Охридскиот аеродром, на 41 км од Вила Еманте.

Домаќините може да ги контактирате на телефонскиот број +355698787529 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач