Sign In

Вилата E&E се наоѓа во преубавото Маврово, кое е познато по еден од најубавите ски-центри во Македонија, а притоа ви нуди одлично место за релаксација.

Објектот се наоѓа на околу 4,5 километри од ски-центарот и располага со опремена кујна и купатило, како и со 3 спални соби со капацитет до 10 лица.

За повеќе информации и резервации може да се јавите на телефонскиот број 070 990 000.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач