Sign In

Вила Дорис

Крушево

Вила Дорис е планинска куќичка која што Ви гарантира одличен одмор со релаксација и мир на максимално ниво. Доколку сакате утра во планина со неверојатен поглед опкружен со зеленило, прекрасна музика на птици и чист воздух, Вила Дорис е полн погодок за Вас.

Вила Дорис е оддалечена 1.5км од центарот на градот и 1км од спомен куќата на Тоше.

Вилата располага со сопствена кујна, сопствен тоалет, Wi-fi, кабелска ТВ и паркинг за гостите.  

За подетални информации и резервации јавете се на: 076-483-700

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач