Sign In

Vikendica Tarski mir

Serbia

Викендицата „Тарски мир“ е комплетно опремена и се наоѓа на планината Тара. На приземје има дневна соба со кујна, купатило и заградена тераса за уживање во прекрасниот поглед.

На кат има две спални соби, а греењето е на дрва, додека сместувањето нуди и бесплатен безжичен интернет за гостите.

Капацитетот на викендицата е шест лица, а таа од центарот на Калуѓерска бара, рестораните, продавниците, како и хотелот „Оморика“ е оддалечена само шест километри.

За повеќе детали и резервации може да се јавите на телефонскиот број +38163247091 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач