Sign In

Уникатна Вила со модерен етно стил во недопреното Мариово

Zovich

Мариово е област карактеристична по својата историја, традиција и култура, а со својата прекрасна природа остава без зборови. Доколку сте заинтересирани за престој во овој регион, тогаш вистински избор за вас е уникатното сместување во етно стил – Вила Димитрија.

Вилата има 2 ката, а горниот расоплага со спална соба со еден брачен и два единечни кревети за гостите. Капацитетот е за 4 лица со можност за договор за уште две лица.

Гостите ќе можат да се опуштат и во дневна соба која е опремена со телевизор, интернет, додека греењето е со камин, а вилата располага и со приватен паркинг.

Околината на Вила Димитрија е тивка и мирна, а во близина се наоѓа филмскиот мост на Милчо Манчевски, а има и предели за планинарење.

Во вилата е дозволен влез на домашни миленици, има простор за остава на велосипеди, со можност да се изнајмат велосипеди од домаќините.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на телефонскиот број 076 449 112

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач