Sign In

Una Luxury Home се наоѓа во Бихаќ и има заеднички салон, бесплатен Wi-Fi, заедничка кујна и рецепција отворена 24 часа дневно, а во вилата достапни се и сопствен базен, градина и приватен паркинг.

Вилата има поглед на планина, а вклучува тераса, три спални соби, дневна соба, ТВ, опремена кујна и две бања.

Најмладите гости може да се забавуваат на детското игралиште во рамки на вилата, а во околината може да уживате во прошетки, а објектот има и приватна плажа.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на +38762659712 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач