Sign In

Skopje Luxury Apartment

Center, Skopje

Skopje Luxury Apartment ви нуди одлично место за одмор и релаксација во строгиот центар на главниот град на Македонија.

Апартманот се наоѓа во централното градско подрачје и истиот е луксузно опремен, а располага со кујна, спална и купатило, а може да се изнајми за ноќевање или краток престој.

За повеќе информации и резервации може да се јавите на телефонскиот број 078851786.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач