Sign In

River House Moon

Croatia

Доколку ви треба прекрасна вила со убав двор, тогаш River House Moon е вистинскиот избор за вас. Вилата се наоѓа во Госпиќ и има поглед на градина и внатрешен двор.

Вилата со тераса и поглед на река располага со 1 спална соба, дневна соба, ТВ со рамен екран, опремена кујна со машина за миење садови и фурна, и 1 бања со кабина за туш кабина. Обезбедувајќи бесплатен приватен паркинг, оваа вила со 5 ѕвезди има и бесплатно WiFi низ целиот имот.

Вилата нуди топла када, а велосипедизам, риболов и кајакарство се одлични активности кои може да се најдат во близина.

За повеќе детали и резервации контактирајте ги домаќините на телефонскиот број +385992271995 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач