Sign In

Reina Apartments Skopje

Skopje

Reina Apartments Skopje се модерно опремени апартмани за краток и подолг престој во населбите Центар и Карпош во главниот град на Македонија.

Апартманите имаат сопствена бања и кујна, исто така располагаат и со чисти постелнини, пешкири поминати низ хемиско перење после секој гостин, средства за лична хигиена, правосмукалка, сјај за садови, сунѓерче и средства за чистење.

Во кујната има електричено ѓезве за кафе, фрижидер, електричен бокал за вода, прибор за готвење, рерна, плотна, тостер, прибор за јадење и пиење, чаши за вино и виски, кафе, шеќер, овесна каша за доручек, мини бар (сок и алкохол со ценовник за доплата која спаѓа во екстра услуга).

Современите апартмани се опремени и со супер брз интернет, што е одлична опција доколку работите онлајн, а достапна е и кабелска телевизија.

За резервации и дополнителни информации може да ги контактирате преку порака на Viber или Whatsapp на телефонскиот број +389 71 351 468.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач