Sign In

Туристичката населба Лагадин се наоѓа на источниот брег на Охридското езеро, покрај патот Охрид-Свети Наум и ви нуди одлично место за релаксирање по напорните денови.

Prima Apartments се наоѓаат во Лагадин, на помалку од 50 метри од Охридското езеро и располагаат со бесплатен интернет и паркинг за гостите. Сите апартмани се опремени со кујна, клима уред, како и кабловска телевизија.

Во близина на сместувањето има продавници и локални ресторани каде што ќе може да уживате во различни специјалитети.

За повеќе детали и резервации може да се јавите на телефонскиот број 078 280 677

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач