Sign In

Planinski vajat Cola

Planina Tara

Ова е новоизграден објект во Заовина на планината Тара. Преубавиот поглед на езерото и комфортот на куќичката ќе ви овозможи убав одмор на планината.

Возење на педалинка, планински велосипед, бањање, прошетка или само одмор со поглед на езеро од тераса се доволно причини за да го поминете својот одмор на ова место.

Заовине е познато по кристало чистите езера, богати со различни видови на риби, па тоа е уште причина зошто тука да се релаксирате од напорните денови.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на телефонскиот број +381648267308 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач