Sign In

Mountain House ZEVS е нова викендица на планината Тара. Се наоѓа во Митровац, во близина на детски ресорт, ресторани и продавници.

Сместувањето има голема тераса, а на приземјето се наоѓа голема дневна соба со кујна и трпезарија, додека на кат има две спални. Едната има брачен кревет, додека во другата има два единечни кревети.

Mountain House ZEVS располага со бесплатен безжичен интернет, како и телевизија, а исто така во близина на сместувањето има многу природни убавини кои вреди да се посетат.

Во близина на сместувањето се наоѓа „Тепих Ливада“ и „Бањска стена“, кои ви овозможуваат неверојатен поглед на природата во овој предел.

За повеќе детали и резервации контактирајте ги на телефонскиот број +381642398710 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач