Sign In

Mountain bungalows and a Hobbit House – Jazavčije Rupe

Bosna i Hercegovina

Планинскиот камп се наоѓа на Хан Пјесак, а нуди бар, скара, тераса и поглед на градина. Сместувањето нуди и бесплатен интернет и паркинг за вашето возило. Во објектот добивате дневна соба, кујна со микробранова печка и сопствена бања со туш.

Објектот има пристап и до скијалиште, а на располагање се услугите на изнајмување ски опрема и пулт за продажба на ски билети. Во околината може да уживате во скијање и пешачење.

Цените се движат околу 2.200 денари за четири лица, но цената варира во зависност од периодот на посета. За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на телефонскиот број +38765828950 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач