Sign In

Модерна вила во Маврово

Mavrovo

Доколку сакате модерна вила во Маврово, каде што ќе може да се опуштите и да уживате во преубавите погледи кон Мавровското езеро, но и околната шума.

Вилата нуди прекрасен поглед, а гостите на располагање имаат и добро опремена кујна, како и внатрешен камин со кој се затоплува просторот.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 070 718 838.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач