Sign In

Miryana Guest House

Ohrid

Поминете го вашиот одмор во прекрасниот Охрид, каде што се спојуваат современото и антиката. Градот е едно од главните туристички места во Македонија, а доколку ви треба сместување, тогаш на располагање ви стои Miryana Guest House.

Објектот располага со неколку апартмани во кои ќе може целосно да се опуштите, а истите се опремени со клима, телевизор и сè останато што ви е потребно за пријатен престој.

Во близина на Miryana Guest House се наоѓаа плажите Сараиште, Потпеш и Лабино, како и голем број популарни знаменитости.

За повеќе информации и резервации може да се јавите на телефонскиот број 078244848.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач