Sign In

Marija’s Corner подготвен за вас

Грција

Доколку сакате мирен одмор, на идеална локација која е погодна за мирен и тивок сон, тогаш Marija’s Corner е подготвен за вас. Апартманот се наоѓа во Пефкохори, Грција.

3 минути пешачење од Стариот плоштад,
8-10 минути (400-500м) од прекрасна песочна плажа, барови, лежалки или слободна плажа
5 минути од главната улица со сите ресторани, барови и големи маркети
Четворокреветен апартман, со чиста постелнина (и замена доколку сте на 10 ноќевања одмор), две одделни спални соби, кујна, тоалет и три тераси, со излез од секоја соба.

Паркинг околу самиот објект
За повеќе детали и резервација може да ги контактирате домаќините на тел. број 077622884

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач