Sign In

Се издава апартман во нова зграда од 47 метри квадратни на одлична локација во Охрид. Станот е еднособен со дневна, кујна, трпезарија, ходник и тоалет, како и тераса за да може да уживате во погледот.

Апартманот нуди и сопствен паркинг, а се наоѓа на само две минути од Старата чаршија во Охрид и тоа е идеално место за да го поминете вашиот одмор.

За повеќе информации може да ја контактирате Наумка на тел. 078 404 635

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness