Sign In

Jahorina Luxury Chalets

Bosnia & Herzegovina

Поминете го зимскиот одмор во луксузните планински вили во непосредна близина на Јахорина. Вилите ги краси спојот на луксус, современа архитектура, топлина и планински стил. Jahorina Luxury Chalets се одлично место за идеален планински одмор.

Локацијата на вилите е на регионалниот пат од Сараево кон Јахорина, односно на 12 километри од аеродромот во Сараево и 12 километри од ски-центарот Јахорина.

Jahorina Luxury Chalets нудат сместување со бесплатен безжичен интернет, клима-уред, мини бар, бесплатно кафе Lavazza.

Сместувањето има и тераса со поглед кој остава без здив, ТВ со сателитски програми од сите светски канали со превод на повеќе од 12 јазици, добро опремена кујна и сопствена бања.

За повеќе детали и резервации контактирајте ги на телефонскиот број +38765960395 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач