Sign In

Hygge Hill

Croatia

Вилата Hygge Hill е сместена во срцето на Хрватското загорје на брегот со поглед на Крапинске Топлице, а се наоѓа во непосредна близина на Св. Марија Магдалена.

Од Загреб е оддалечена 45 км, а во околината има шума и лозје на надморска височина од 260 метри. Вилата е вистински рај за љубителите на природата, мирот и тишината.

Во околината на сместувањето може да се пронајдат и голем број ресторани, коњички клубови, дворци и музеи.

Вилата нуди надворешен базен, внатрешни базен – џакузи, сауна, два смарт телевизори, две купатила, две кујни и една летна кујна со шанк и тераса.

За повеќе детали и резервации контактирајте ги домаќините на телефонскиот број +38598250382 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness