Sign In

Хотел Скопје

Andon Dukov 27

Главниот град на Република Македонија нуди голем број локации за посета, а доколку сакате сместување во близина на Градски Парк и Зоолошката градина, тогаш идеален избор за вас е Хотел Скопје.

Хотел Скопје располага со безжичен интернет, паркинг, џакузи, бања или туш, греење, клима уред, мал фрижидер и мини бар, како и телевизија. Исто така, во рамки на хотелот има и ресторан кој нуди локални и интернационални специјалитети.

Во близина на хотелот се наоѓа Градски парк, тениски игралишта и базен, а на само 5 минути се наоѓа и City Mall, додека на околу 10 минути со автомобил се наоѓа плоштадот „Македонија“.

За повеќе информации и резервации може да се јавите на 02 309 0755

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач