Sign In

Holiday Home Vile Calimero

Žabljak, Montenegro

Викендицата Вила Калимеро се наоѓа на Жабљак, на околу 3 километри од Црно езеро, а гостите ќе можат да уживаат во разни активности, како што се скијање и пешачење.

Сместувањето нуди дневна соба, трпезарија, тераса, но и телевизор со сателитски канали. Секој апартман има и кујна со машина за перење на садови и рерна, а на располагање се и тостер, микробранова печка и други електрични апарати.

Жичарата „Јаворовац“ се наоѓа на само 20 метри, додека на 50 метри од сместувањето има и прекрасен ресторан каде што ќе може да уживате во убава храна.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на телефонскиот број +38269017505 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач