Sign In

Брвнарите Gold Hill се наоѓаат во урбаниот дел на планината Тара, во населбата Секулиќ на 1.300 метри надморска височина.

Сместувањето се наоѓа на 20 метри од црквата на Свети Лазар, српски кнез, како и на 100 метри од ресторан и продавници.

До брвнарите има асфалтен пат, а скијалиштето е одалечено околу 500 метри. Тие се целосно опремени, а греењето е подно и камин со дрва, додека сместувањето нуди и бесплатен интернет, како и паркинг.

Брвнарите можат да сместат до седум лица, а цените се движат од 70 до 100 евра на ден. За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на телефонскиот број +381693349370 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач