Sign In

Elite Apartment Jasmina се наоѓа во Бихаќ, а ви нуди градина, опрема за скара, бесплатен интернет и паркинг.

Овој климатизиран простор содржи целосно опремена кујна, дневна соба и ТВ со сателитски програми.

Младите гости може да се забавуваат на детско игралиште, а во рамки на апартманот може да се договори и изнајмување на велосипед и автомобил.

Цена за една ноќа за пет лица чини околу 5.000 денари, но истата зависи од периодот во кој ќе се посети апартманот.

За повеќе информации и резервации контактирајте ги на телефонскиот број +38762659712 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness