Sign In

Охрид е едно од главните туристички места во Македонија, а изобилува со голем број природни убавини, но и цркви и манастири, па е идеално место доколку сакате да се одморите.

Најдобар избор за претстојните празници и продолжените викенди ви нуди – Космополит Апартмани, кои се наоѓаат во центарот на градот, односно на 50 метри од чаршијата.

Апартманите располагаат со еден брачен и еден единечен кревет, како и сопствен паркинг, а исто така се опремени со кујна, кабловска и интернет.

За повеќе информации и резервации може да се јавите на телефонскиот број 078 280 677

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач