Sign In

Објектот Cartagena Villa & Spa се наоѓа во Брчко, Босна и Херцеговина, а нуди сезонски надворешен базен, бар и градина. Во рамки на објектит гостите располагаат и со клима, бесплатен безжичен интернет и приватно паркиралиште.

Вилата вклучува три спални соби, кујна со фрижидер и мини-бар, ТВ, простор за седење и две бањи. Гостите може да се опуштат целосно во Cartagena Villa & Spa и да создадат незаборавни спомени.

Вилата се изнајмува за цена од околу 13.400 денари, во зависност од периодот во кој се посетува, а има капацитет од 10 лица.

За повеќе детали и резервации контактирајте ги на телефонскиот број +38761698963 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness