Sign In

Доколку сакате да избегате на некое мирно и убаво место во природа, тогаш Brvnare IN во населбата Секулиќ на планината Тара е совршениот избор за вас.

Brvnare IN располага со сите неопходни содржини за удобен престој. На приземје се наоѓа дневна соба со кујна и купатило. Топлината од каминот дава посебен шарм и чувство во текот на студените ноќи. Во сместувањето има и подно греење на струја.

На кат на сместувањето, гостите на располагање имаат две удобни соби, а притоа гостите можат да користат и сателитска телевизија и бесплатен безжичен интернет. Уживајте во прекрасните пејсажи, свежиот планински воздух и незаборавните моменти во Brvnare IN.

Цената за едно ноќевање изнесува околу 2.900 денари, но потребно е да останете најмалку две ноќи. За повеќе детали и резервација контактирајте ги на телефонскиот број +381668866432 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness