Sign In

Ако ви е потребно бегство од секојдневните обврски во пријатно сместување со неодолив поглед на планина и неверојатна шума, тогаш Brvnara Miris Bora го има вистинското решение за вас.

Брвнарата се наоѓа во Националниот парк Тара, кој е божествен и може максимално да се опуштите во мир и тишина. Brvnara Miris Bora ви нуди неколку опции за вашето сместување, а секој од апартманите се опремени со кујна, трпезарија, телевизор и купатило.

Некои од апартманите имаат преубав поглед кон шумата низ која дефинитивно ќе сакате да се прошетате, а воедно е обезбеден и паркинг за гостите.

За повеќе информации и резервации може да ги контактирате домаќините на +381644237722 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач