Sign In

Brezanski lug – Gornja Brezna

Gornja Brezna, Montenegro

Оваа дрвена колиба, која се наоѓа во средината на брезовата шума, далеку од градската врева, е идеален избор за сите кои бараат мир и приватност.

Сместувањето е прекрасно уредено и има камин. Кујната е целосно опремена со садови, прибор за готвење, фрижидер, шпорет и аспиратор.

На поткровјето има брачен кревет со уште еден дополнителен кревет за уште едно лице, како и спална соба со брачен кревет. Додека дневниот престој има кауч, удобна фотелја и огромна маса.

Доколку сте расположени за прошетка во овој дел, на само 500 метри може да стигнете до величенствениот кањон Комарница. Планината Дурмитор ви нуди многу убавини и доколку имате желба, може да ги истражите.

Цената за едно ноќевање изнесува околу 7.200 денари, но за повеќе детали и резервации може да ги побарате на телефонскиот број +38267220369 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач