Sign In

Куќата за одмор Босут се наоѓа во Винковци и нуди пристап до тераса и бесплатен приватен паркинг. Со бесплатно Wi-Fi, оваа вила со 3 спални соби има телевизор со рамен екран, машина за перење и кујна со машина за миење садови и фурна.

Постелнина и пешкири се достапни во вилата, а гостите можат да се релаксираат во градината на имотот. Стадионот „Градски Врт“ е 46 км од вилата, додека Музејот на Славонија е 47 км од имотот. Најблискиот аеродром е аеродромот Осиек, на 31 км од сместувањето.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број +385 98 678 524 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness