Sign In

„Балканскиот Ерусалим“ како што го нарекуваат Охрид е познат по големиот број на цркви и манастири, но и останатите убавини кои ги нуди градот на крајбрежјето на Охридското езеро е одлично место за вашиот викенд или подолг одмор.

Apartments UNA ви нудат луксузни апартмани за да имате максимално уживање, а на располагање се двокреветен апартман и апартман за четири лица во центарот на Охрид. Тие располагаат со сопствено купатило, клима, мини кујна, пешкири, неограничен интернет, кабелска телевизија и паркинг.

Апартманите се наоѓаат на само 50 метри од охридскиот чинар и 200 метри од градскиот плоштад и пристаништето во Охрид.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 071341645.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач