Sign In

Струмица е културен, трговски и политички центар во југоисточна Македонија, а доколку ви треба сместување, тука за вас се Apartments Fantasy.

Апартманот се наоѓа во близина на центарот на градот, а располага со две спални соби, една дневна соба, опремена кујна, модерна бања, тераса, телевизор, интернет и бесплатен паркинг.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 078 420 810.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач