Sign In

Доколку ви е потребен мал, компактен и луксузен апартман, тогаш вистинскиот избор за вас е Apartament Risteski Lux кој се наоѓа во Охрид на 3,8 километри од црквата Свети Јован Канео. Во близина на станот се наоѓаат и Заливот на коските и црквата Архангел Михаил.

Гостите на располагање имаат приватен паркинг и бесплатен интернет, а исто така апартманот нуди тераса, добро опремена кујна со микробранова печка, фрижидер и шпорет, но и 1 бања со кабина за туширање.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 078 853 741.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач