Sign In

Apartmani Marija Ohrid – Star Grad 

Car Samoil 34, Ohrid

Градот Охрид има вековна традиција, а доколку сакате сместување во срцето на стариот дел тогаш Апартмани Марија се вистинскиот избор за вашиот престој.

Апартманите се наоѓаат на само 50 метри од Охридското езеро, а на располагање е бесплатен јавен паркинг во близина на сместувачките капацитети.

Секој апартман е опремен со телевизор со рамен екран со кабелски канали и сопствена бања со туш, фен и тоалет. На гостите им е достапен и балкон, но и заеднички кафемат.

Петминутна прошетка ќе ве однесе до централниот плоштад во градот, каде што може да најдете голем број ресторани, кафетерии, барови и продавници.

За повеќе детали и информации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 075 209 011.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач