Sign In

Apartmani Invictus Mavrovo 

Mavrovo 1240

Апартмани Invictus Mavrovo ви нудат удобно сместување во непосредна близина на ски-центарот каде што ќе може да се одморите, но и да уживате во зимската идила која ја нуди Маврово.

Апартманите имаат една спална соба, купатило и целосно опремена кујна заедно со трпезарија, додека на располагање имате и телевизор. Исто така, домаќините нудат бесплатен паркинг, интернет и телевизија, а воедно апартманите се климатизирани со инвертер загревање и топол под.

Доколку ви е потребно место за да избегате од градскиот метеж и да се опуштите во природа, тогаш домаќините од Invictus Mavrovo ќе ви помогнат да го изберете идеалното сместување за вас.

За повеќе детали и резервации, може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 072 565 757.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач