Sign In

Апартман Софија – Златибор

Zlatibor, Srbija

Едно од најпопуларните места за туризам во Србија е Златибор, каде што може да се опуштите, но и да уживате во скијањето доколку сте љубител на спортот, а ако ви треба сместување тогаш тука за вас е Апартман Софија – Златибор.

Прекрасниот апартман на Златибор е идеален за опуштање и уживање во планински амбиент, а опремене е со сите потребни содржини и ви нуди удобност во модерна и пријатна околина.

Модерно опремениот апартман се наоѓа на само 50 метри од Gold гондолата, но и на 150 метри од самиот центар на Златибор, а располага и со интернет, кабелска телевизија, постелнина и пешкири.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број +381603339414 или на нивниот Инстаграм (Кликнете тука).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач