Sign In

Апартман Марковски ви нуди пријатено и удобно сместување во Охрид, кој е познат како „Балкански Ерусалим“ поради големиот број на цркви и манастири.

Охрид е одличен избор за вашиот одмор по напорните денови на работа, а Апартман Марковски располага со една спална соба со телевизоро со рамен екран и опремена кујна. За дополнителна приватност, сместувањето има приватен влез и звучна изолација.

Сместувањето се наоѓа во близина на плажата Лабино и плажата Сараиште, а истото нуди и бесплатен сопствен паркинг, а популарни места за посета се и пристаништето, црквата Свети Јован Канео и други знаменитости.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број 0𝟩𝟣 𝟧𝟤𝟦 𝟪𝟦𝟦.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач