Sign In

Апартман Јасмина се наоѓа на 32 километри од Плитвички езера, а објектот ви нуди приватен паркинг, бесплатно wi-fi и поглед на градина.

Апартманот има две спални соби, една бања, ТВ, трпезарија и целосно опремена кујна. Цената за едно ноќевање за две лица изнесува околу 4.000 денари, но истата е променлива во однос на периодот кога планирате да ја посетите.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате на телефонскиот број +38762659712 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач