Sign In

Апартман Јасмина 2 се наоѓа во Бихаќ и содржи клима уред, градина и бесплатен wi-fi. Апартманот има две спални соби, ТВ со сателитски програми, опремена кујна и бања со туш.

Гостите на располагање имаат и опрема за скара, а во рамки на апартманот има и можност за изнајмување на велосипед.

Плитвички езера се оддалечени 33 километри, а сместувањето се издава на најмалку две ноќи, а цената зависи во однос на периодот кога ќе се посети.

За повеќе детали и резервации контактирајте ги на телефонскиот број +38762659712 (Вибер).

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач