Sign In

Апартман Бобан се наоѓа во Охрид, односно на само 500 метри од кејот на Охридското езеро и ви нуди вистински рај во кој ќе може целосно да се релаксирате.

Сместувањето располага со бесплатен интернет, спална соба со телевизор со рамен екран, машина за перење и комплетно опремена кујна со фрижидер.

Во близина се наоѓаат и плажата Сараиште, пристаништето Охрид, а најблискиот аеродром до апартманот е Охридскиот.

За повеќе детали и резервации може да ги контактирате домаќините на телефонскиот број
078 375 247.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач