Sign In

Се наоѓаат на почетокот од село Пештани на прва линија веднаш до аптеката, оддалечени се 12 километри од центарот на Охрид или само 10 минути возење.

Апартманите се целосно нови и секој од нив е опремен со: сопствен тоалет, балкон со поглед кон езеро, клима, телевизор, фрижидер, електричен бокал и електрично ѓезве, целосен прибор за јадење – пиење, Wi-fi, паркинг.

Располагаат со 4 вида на соби:

За две лица
За три лица
За четири лица
За пет лица
За шест лица
За резервации и повеќе детали, може да ги контактирате на 077 702 433.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач