Sign In

Хотелот Best Western се наоѓа во центарот на Скопје, на 250 метри од плоштадот „Македонија“. Во понудата има ресторан во која се служи традиционална македонска храна и интернационална кујна. Достапно е бесплатно Wi-Fi кое може да се користи, а има и приватен паркинг кој се наоѓа во близина.

Рецепцијата во Хотелот Bester Western работи постојано, а на располагање има и фитнес центар кој може бесплатно да се користи. Исто така, достапна е менувачница, како и услуга за перење и пеглање на облека.

Сите соби имаат ТВ, простор за седење, сеф и мини-бар. Дел од собите имаат и балкон со поглед на градот. Купатилата се опремени со када или туш, фен за коса и останат прибор.

Хотелот се наоѓа на 450 метри од Камениот мост и на 5 минути возење од тврдината Кале, додека меѓународниот аеродром се наоѓа на 24 км.

Едно ноќевање во ова сместување би ве чинело 6.500 денари, но за подетални информации јавете се на телефонскиот број 02 328 9111.

*Цената може да варира во зависност од периодот во кој ќе се посети хотелот

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness