Sign In

Хотелот Белви, на само 10 км од градскиот метеж се наоѓа совршениот спој на интимната природа и модерно опремениот простор кој ги нуди сите услови за современо организирање на прослави според замислата на секој клиент.

Дозволете вашата фантазија да ја претвориме во реалност. Искуството и професионалноста на нашиот тим ви стои на располагање за да ви помогне при планирањето на секој детал, што ќе придонесе вашата прослава да биде запаметена низ годините.

Една ноќ во ова сместување би ве чинело 4.900 денари, но за подетални информации јавете се на телефонскиот број 02 257 3880.

*Цената може да варира во зависност од периодот во кој ќе се посети хотелот

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness

Потврден огласувач